0312 381 08 08 - 0312 360 33 30
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41

KIBRIS NAKLİYAT

 

Nakliyat şirketlerinin gündemde olması ile her geçen gün nakliyat şirketleri artmaktadır. Bu nakliyat şirketleri ilden ile ve evden eve nakliyatını güvenceyle yapmaktadır. Bunların arasında yurt dışına da taşıma nakliyatı yapılmaktadır. Özelliklede yavru vatan olarak bilinen yerimize de Kıbrıs nakliyat olarak taşımacılık yapılmaktadır. Yapılan taşımacılık işlemlerinde eşyaların zarar görmeden özenle taşınılmasının güvencesini vermektedir. Taşınılan eşyaların zarar görmesi yırtılması ve kırılması durumunda kırılması veya zarar gören eşyaların temini şirket tarafından yenisini alınarak yapılır. Her ilden nakliyat şirketi bulunmaktadır. Özelliklede yeni evlenen çiftlerin eşyalarının ilk gözdesi olduğu için daha bir özen gösterilmesini istemektedir. Taşıma işlemi için eş, dost, akrabanın gelmesini beklemeden uygun fiyatlara taşıma yapılmaktadır. Taşıma yapılırken bütün eşyaların güvenliği alınmakta olup gelen kamyonette asansör sistemi bulunmaktadır. Asansör sisteminde iş gücü kaybı olmadan güvenlik önlemleri alınarak kamyonete yüklenmektedir. Kamyonette bulunan asansör sistemi balkona kadar uzanmakta olup ağır olan eşyalar apartman içine de zarar vermeden taşınılmaktadır.

 

Türkiye içerisinde 81 ilde birden fazla nakliyat şirketleri bulunmaktadır. Bununla ilgili Kıbrıs nakliyat her zaman güvencesini vermiş ve işinin düzenliğine önem vermektedir. Yüklenen eşyalar gününde ve saatinde yerine ulaşmakta olup taşınmış olan nakliyatlar eğer yüksek katlardaysa asansör yardımıyla önlemleri alınarak taşınmaktadır. Taşınma esnasında dışarıya zarar vermemesi için bütün önlemler alınmaktadır. Nakliyatlar sadece evden eve olmayıp ofis nakliyatları da yapılmaktadır. Eşyaların nakliyatı dışında meyve ve sebze nakliyatı veya diğer ürünlerin bütün nakliyat işlemleri yapılmaktadır. Nakliyat yapılırken şirketler kendi elemanlarını getirmektedir müşteri hiçbir eşya elini sürmeden taşınma işlemleri yapılmaktadır.

 

Yaşanılan ülkede hırsızlığın ve dolandırıcılığın artması yüzünden birçok nakliyat şirketleri güven sağlamak için bir hayli uğraşmaktadır. Güven sağlayamayan nakliyat şirketleri kapatılmakla burun buruna gelmektedir. Güvenilmesi gereken şirketler arasında Kıbrıs nakliyat da gelmektedir. Ücreti konusunda bütün müşterilere ister taksitli ister peşinat olmak üzere bütün kolaylığını sağlayan nakliyat firmaları bulunmaktadır. Özelliklede bayanlar eşyalarının çizilmesi veya kırılması durumunda yenisini almadan yapamazlar. Şirketlerin kırılan veya çizilen eşyalar için yenisiyle değişmesi bir hayli nakliyat şirketlerini ön planda tutmaktadır.

Keçiören Nakliyat, Keçiören Evden Eve Nakliyat, Keçiören Asansörlü Nakliyat, Keçiören Nakliye