0312 381 08 08 - 0312 360 33 30
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41

ASANSÖRLÜ NAKLİYAT


 

Evden eve nakliyat ya da iş yeri-ofis nakliyatı iyi bir planlama gerektiren uzmanlık alanıdır. Dolayısıyla işini profesyonelce yazan bir ekibe ihtiyaç vardır. Şirketimiz tecrübeli ve eğitimli uzman ekibi ile bütün nakliyat işlerinizde yanınızda. İster birinci kat, ister bir gökdelenin tepesinde oturun, tüm eşyalarınız planlandığı şekilde yeni adresinize taşınır. Merdiven sahanlıklarının çok dar olduğu apartmanlarda eşyaların hasarsız geçirilmesi oldukça zordur. Mobilyalar çizilebilir ya da kırılabilir. Bu durum için müşterilerimize sunduğumuz Asansörlü Nakliyat hizmeti sayesinde mobilyalarınız ve beyaz eşyalarınız hiçbir zarar görmeden nakledilir. Diğer bir durumda, yani daireniz ya da ofisiniz yüksek bir binanın üst katlarındaysa, yine asansörümüz devreye girer ve eşyalar camlardan ya da balkonlardan asansöre aktarılarak kısa sürede araca yüklenir. Böylece zaman tasarrufu sağlanır.

 

Nakliyat konusunda uzman olan ekibimiz öncelikle taşınacak ev ya da iş yerine keşfe gelir. Paketlenecek, koliye yerleştirilecek ve sarılacak eşyalar tespit edilerek hangi malzemelere ihtiyaç duyulduğu belirlenir. Dolap, vitrin gibi malzemelerin montajında ya da demontajında gerekebilecek araç ve gereçlerin listesi yapılır. Ardından gerekiyorsa Keçiören Asansörlü Nakliyat için araç çağırılarak transfere gidilir. Deneyimli ekibimiz işinde son derece uzmandır ve eşyalarınız çok kısa süre içerisinde araca yükleyerek adrese doğru yola çıkar. İster şehir içinde isterse şehir dışında tüm noktalara hizmet vermekteyiz. Türkiye’nin hangi noktasına taşınırsanız taşının, ekibimiz her türlü nakil işiyle ilgilenecektir. Adrese ulaşıldığında ayrıca montajcı çağırmanıza gerek kalmaz. Çünkü alanında uzman personelimiz her türlü mobilya ve beyaz eşyanın kurulumunu yaparak sizi ekstra arayışa sokmaz.

 

Şayet dilerseniz nakliye esnasında eşyalarınızı kayıp ya da hasara karşı sigortalarız. Böylece hiçbir tedirginlik yaşamadan çok düşük maliyetlere tüm mobilya ve diğerlerini güvence altına almış olursunuz. Firmamız gerek Asansörlü Nakliyat gerekse ev ve ofis nakliyat konularında tecrübeli ve teknolojinin getirmiş olduğu yenilikçi fikirleri takip eden bir vizyona sahiptir. Haftanın yedi günü yirmi dört saat boyunca bizlere ulaşabilirsiniz. Sahada herhangi bir beklenmedik kazaya karşı gerekli tüm önlemler alınır. Ayrıca iş güvenliği hususunda gerekli tüm sertifikalara sahibiz. Dolayısıyla siz taşınama işlemleri sürerken kahvenizi yudumlayıp keyfinize bakabilirsiniz.

Asansörlü Nakliyat

Etiketler

Ankara Nakliyat
Keçiören Nakliyat
Keçiören Evden Eve Nakliyat
Şehirler Arası Nakliyat
Şehir İçi Nakliyat
Evden Eve Nakliyat

Keçiören Nakliyat, Keçiören Evden Eve Nakliyat, Keçiören Asansörlü Nakliyat, Keçiören Nakliye