0312 381 08 08 - 0312 360 33 30
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41

FİRMAMIZIN SAĞLADIĞI HİZMETLER HAKKINDA

 

Ankara’nın önemli merkezlerinden biri olan Keçiören nakliyat firmaları sayısından bir hayli yüksek sayılara sahiptir. Ancak maalesef firmaların sahip oldukları kaliteler irdelenirse ortaya çok farklı hususlar çıkmaktadır. Uzun yıllardır bu alanda faaliyet gösteren firmamız ile her türlü taşımacılık hizmeti verilmektedir. Başta evden eve nakliyat olmak üzere ofis ve büro eşya taşımacılığı, fabrika ürün ve eşya taşımacılığı gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır. Son derece profesyonel bir çalışma şekline sahip olan firmamızla irtibat kurularak randevu alınması durumunda ise çok daha uygun gün ve saatler verilmektedir. Müşteri için en uygun gün ve saatlerin seçimi de firmamızda sağlanmaktadır. Bunun yanı sıra geniş araç filomuzla hizmet vermekteyiz. Taşınacak eşyaların durumuna göre araç seçimi yapılmaktadır. Az eşyalı taşıma işlemlerinde küçük araç tercih edilirken uzun araç imkânımız da bir hayli fazladır.

 

Araç seçiminde aynı zamanda taşıma işleminin yapılacağı yerde önemlidir. Dar ve yokuş olan bölgeler içinde araç tercihi değişebilmektedir. Bu tarz yerlerde yapılacak en uygun işlem biçimi ise transfer olmaktadır. Firmamız tarafından sağlanan küçük araca yerleştirilen eşyalar, uygun bir bölge içinde uzun araca nakledilmektedir. Bu şekilde işlem yapılmasıyla dezavantajlardan kolaylıkla sıyrılmaktadır. Keçiören nakliyat firmamızda bu tarz pratik çözümler birçok unsur içinde kullanılmaktadır. Nakliye taşıma işleminin dışının yanı sıra, eşya paketleme işlemleri de uzman ve tecrübeli ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır. Bundan dolayı hiçbir şekilde zarar görülmemesi sağlanmaktadır. Unutulmamalıdır ki yapılacak paketleme işlemleri ile eşyanın zarar görmesi en aza indirmek mümkündür. Bundan dolayı her türlü paketleme işleminin ekiplerimiz tarafından yapılmasına özen göstermekteyiz.

 

Kusursuz bir eşya taşıma için kullanılan malzemelerde önem arz etmektedir. AB standartlarına uygun olarak üretilmiş nakliye işlemlerinde kullanılan ambalaj malzemeleri tercih edilmektedir. Kalite göstergesi olarak da bilinen battaniye, çarşaf gibi ürünlerin Keçiören nakliyat firmamız tarafından kullanımı kesinlikle söz konusu değildir. Buna ilave olarak da müşterinin tereddüdünün giderilmesi amacıyla eşyalar sigortalanabilir. Kısa süre içinde hizmet sunan firmamızdan alınacak hizmetten yüksek oranda memnun kalınacağı da şimdiden bilinmelidir. Bunun yanı sıra yine de yaşanacak hata ve sorunların çözümü içinde son derece yardımcı olunmaktadır.

 

Etiketler

Ankara Nakliyat
Keçiören Nakliyat
Keçiören Evden Eve Nakliyat
Şehirler Arası Nakliyat
Şehir İçi Nakliyat
Evden Eve Nakliyat

Keçiören Nakliyat, Keçiören Evden Eve Nakliyat, Keçiören Asansörlü Nakliyat, Keçiören Nakliye