0312 381 08 08 - 0312 360 33 30
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41

Ordu Nakliyat

Ordu Şehir içi evden eve nakliyat sektöründe yaptığımız hizmet doğrultusunda çalışmak bu hizmetin karşılığını almak müşterilerimizin memnun etmektir. Bu neden müşterilerimiz arasında güvenli bir şekilde bağdaş kurarak hizmet vermektedir. Ordu Şehir içi evden eve nakliyat sektörün bir numara olma yolunda emin adımlarla ilerlemek kendine ait evden eve araçlarla ve ileri teknolojiler barındırarak özel ekiplerle ilerlemek ve müşterilerimiz eşyalarını en az hasara indirmek amaçlamaktır. Sürekli yenilenen kapasitesi artırmak modern Şehir içi evden eve nakliyat filosu ve organize yapısında ile şirketimizin şehir içi taşınmaktan mutluluk duyacaksınız. Asansörlü Şehir içi nakliyat hizmeti vermekteyiz. Bu sektörün lideri olmak içi gece gündü çalışmaktayız. Evden eve şehir içi ve şehirlerarası nakliyat ta güvenli ve itinalı, bir şekilde hizmet vermek bu nedenle gece gündüz  7/24 saat açık telefonlarıyla siz değerli müşterilerimizin  evden eve nakliyat hizmetindedir.

Ordu evden eve nakliyat asansörlü Taşımacılık denilince akla gelen ilk Şehir içi evden eve firmaların dan dan biri olan Ordu nakliyat sektörün öncü firmalarından olmak Gelişen teknoloji ile ayak uydurmak geliştirilen ve çağın moderinitesine ayak uydurmak ve günümüzde ev eşyaları çoğalmasıyla bu nedenle küçük araçların almadığında ikici sefer yaparak müşterilerimizi sıkıntıya sokmaktaydı bu nedenle büyük araçlara geliştirmek ve ev eşyalarını ikici sefer ücreti verme sıkıntısı  yaşamamak amaçlarımızdan birdir.

Ankara'da taşımacılık hizmeti veren birçok firma bulunmaktadır, bu firmaların bir çoğu eşyaları düzgün ve kuralına uygun bir şekilde ambalajlamamaktadırlar. Nakliyat ambalajlama konusunda da son derece modern ambalajlama malzemeleri kullanmaktadır. Ordu nakliyat Profesyonel ekibiyle birlikte hiç bir eşyanız zarar vermeden hizmet vermektedir


Keçiören Nakliyat, Keçiören Evden Eve Nakliyat, Keçiören Asansörlü Nakliyat, Keçiören Nakliye