0312 381 08 08 - 0312 360 33 30
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41

İstanbul Nakliyat

İstanbul Nakliyat olarak taşımacılık sektöründe uluslararası ve şehirlerarası taşımacılıkta birçok hizmeti siz saygıdeğer müşterilerimize sunmaktayız. Verilen tüm hizmetlerimizde müşteri odaklı ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak profesyonel bir şekilde hizmet vermekteyiz, verilen hizmetlerin tamamı Keçiören  Nakliyat güvencesi altındadır. Eşyalarınız güvenli, kaliteli ve düzgün bir şekilde taşınmaktadır.

İletişimde yaşanan baş döndürücü gelişmeler ışığında dünya artık çok daha küçüldü. Toplumlardaki gelişmelerle ile birlikte hizmet kalite ikilemi son derece üst seviyelere çıktı. Bundan Şehir içi taşımacılık, Şehirlerarası taşımacılık ve Evden eve nakliyat en üst düzeyde etkilendi. Özellikle evden eve nakliyat sektörü kaliteli ve fonksiyonel hizmet vermenin gerekliliği üzerine gelişmeler göstermekte. Müşteri referanslarının önemli olduğu taşımacılık sektöründe iyi ve kaliteli hizmet vermek aslında orta uzun vadede yatırımdan başka bir şey değildir. Bu anlayışla Keçiören gerek personel gerekse araç ve ekipman anlamında her geçen gün teknolojiyi takip ederek müşterilerine kaliteli hizmet sunmayı hedeflemektedir. Bizim Sorunumuz rakip firmaların kaça götürdüğü ne kadar götürdüğü değil; Keçiören evden eve nakliyat koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamak gayretidir. Bunun için eşyalarınızı yeni yerine yerleştirene kadar bizim kalitemizi yaşamanız için mücadele ediyoruz.

 

Her çeşit eşyanın evden eve nakliyat  ya da isteğiniz doğrultusunda herhangi bir eşya nakliyesi için gerekli olan ambalaj malzemesi ve bu malzemeyle eşya taşınması sırasında eşyada oluşabilecek hasarı yok edebilecek uzman kadrosu şirket bünyesinde oluşmuştur. Geçen seneler içerisinde eşya taşınması ve evden eve nakliyat  hizmetinin en rahat şekilde yapılması için gerekli olan araç ve araç kasaları yaptırılmıştır. şehir içi trafiğinde rahat hareket edebilecek çeşitli ebatlarda kamyon ve kamyonetler , şehirler arasındaki uzak mesafelerde sorunsuz olarak taşınma işini gerçekleştirebilecek araçlar nakliyat şirketimizin bünyesinde mevcuttur.

Keçiören Nakliyat, Keçiören Evden Eve Nakliyat, Keçiören Asansörlü Nakliyat, Keçiören Nakliye