0312 381 08 08 - 0312 360 33 30
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41

İzmir Nakliyat

            İzmir Evden Eve Nakliyat, 2000 yılında %100 müşterş memnuniyeti ve geveni ileksine dayalı olarak kurulmuş, kuruluş tarihinden hizmet verdiği süre zarfında geçen 15 yılda birçok başarılı nakliyat hizmeti vererek bu ilkesinden alsa sapmadan hizmetini devam ettirmiştir. Bugün nakliye hizmet sektörüne getirdiği bir çok alternatif çözümler ile sektöre farklı bir boyut kazandıran firmamızın başarısı geçici değil kalıcı olduğu hizmet verdiği yıllara ve geçmişte hizmet verdiği birey ve referanslarla tescillenmiştir.

İzmir Evden Eve Nakliyat günün koşullarında sürekli uygulanan ve üretilen teknolojik özümler ile kendisini yenilemiş ekipman ve araçların tahsisi kullanımı konusunda titiz çalışmalar yürütmüştür. Bu titiz çalışmamız bizi bugün İzmir evden eve nakliyat firmaları arasında liderliğe taşımış, hizmet gereksiniminde firma arayışında olan müşterilerimizin güven ve kalite konusunda buluştuğu merkezi bir firma olmuştur.

Evden eve nakliyat olsun tüm nakliye hizmetlerinde ekipmanlarını sürekli günün en iyi koşullarında kalma adına sürekli yenileyen firmamızın, tek gayesi müşterisine gerçekten eşyasının güvenli bir firma ile sorunsuz taşınabileceğinin kanıtlanmasıdır.

 

Firmamız günün koşullarında en iyi nakliyeyi verme adına diğer firmalara nazaran birçok üstün özelliklere sahip olmakla beraber, tamamen kurumsal olarak çalışan yönetiminden personeline en üst derecede bilgili ve eğitimli profesyonel bir ekiptir.

İzmir Evden Eve Nakliyat firmaları arasında koşulsuz lider olmakla beraber bu sektörde merki İzmir olarak çalışan 15 yıllık geçmişi ile en eski firmalardandır.

Evden Eve Nakliyat, ofis taşıma, kurumsal taşımacılık, şehir içi ve şehirlerarası nakliyat, depolama, eşya depolama hizmetlerinde başarılı bir çok hizmetin desteği ve referansları vardır.

Hizmet veren personeli bu sektörde uzun yıllardır çalışmış, müşteri ile olan ilişkilerinde saygılı, karşılıklı diyaloglarda müşterisine güven veren firma bünyesinde sözleşmeli personellerdir


Keçiören Nakliyat, Keçiören Evden Eve Nakliyat, Keçiören Asansörlü Nakliyat, Keçiören Nakliye