0312 381 08 08 - 0312 360 33 30
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41

Pursaklar Nakliyat


Pursaklar evden eve nakliyat merkezi Ankara olmak üzere Türkiye’nin bütün illerine hizmet vermektedir.  Ev ve Ofis Ankara dan Tüm İllere Taşımalarını sorunsuz şekilde yapmaktayız.

Hizmet kalitesini geçen yıllar içerisinde ve değişen teknolojiyi de kullanarak sürekli geliştiren firmamız, müşteri güvenini temel alarak çalışmasını sürdürmüş olup geçen yıllarla beraber, hem hizmet kalitesi hem de müşteri memnuniyeti konusunda hedeflenen noktaya ulaşmıştır.

Şu anda ulaşılan noktada, şehir içi ve şehirlerarası taşınma hizmetini en iyi şekilde gerçekleştirmek için gerekli araç, uzman eleman ve deneyime sahip bulunmaktadır.

Her çeşit eşyanın taşınması için gerekli olan ambalaj malzemesi ve bu malzemeyle eşya taşınması sırasında eşyada oluşabilecek hasarı asgari düzeye indirebilecek uzman eleman kadroları geçen süreyle birlikte şirket bünyesinde oluşmuştur.

Geçen seneler içerisinde eşya taşınmasının en rahat şekilde yapılması için gerekli olan araç ve araç kasaları yaptırılmıştır. Şehir içi trafiğinde rahat hareket edebilecek çeşitli ebatlarda kamyon ve kamyonetler, şehirlerarasındaki uzak mesafelerde sorunsuz olarak taşınma işini gerçekleştirebilecek araçlar şirketimizin bünyesinde mevcuttur.

Keçiören Evden eve nakliyat hizmeti için bizimle irtibata kurduğunuz takdirde Ankara öz sarıca Evden eve Nakliyat kusursuz hizmet anlayışı uzman personel ,en yeni araçlarımız ile hizmetinizde olacaktır.

Ev eşyası, büro eşyası emniyetli ambalajlama ve depolama, sigortalı  güvenli lüks taşımacılık yapmaktadır. Sizlere bir telefon kadar yakındır.

Keçiören Nakliyat, Keçiören Evden Eve Nakliyat, Keçiören Asansörlü Nakliyat, Keçiören Nakliye