0312 381 08 08 - 0312 360 33 30
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41

EMEK NAKLİYAT

 

Nakliyat işinde alanında uzman bir ekip ile çalışmazsanız nakliye işlemleri bittikten sonra zaman zaman istenmeyen sonuçlar ile karşılaşmanız oldukça olası bir durumdur. işte bu gibi can sıkıcı ve hatta ödediğiniz paranın karşılığını hakkı ile alamadığınız durumlar ile karşılaşmamak adına nakliye firmasını seçerken kesinlikle bilinçli ve iyi araştırarak karar vermelisiniz. Görüldüğü gibi nakliye işi sadece bir meslek değil aynı zaman da güven meselesidir. Bizler Emek nakliyat olarak firmamıza ve dolayısı ile firmamızın bünyesinde mensup olan ekibe oldukça güvenmekteyiz. İşini severek ve büyük bir ciddiyet ile yapan ekip arkadaşlarımızın içinde nakliye esnasında gerekli durumlarda müdahale edebilmek adına marangozluğu ve elektrik işlerinden anlayan personelimiz de bulunmaktadır.

 

Nakliye işlemleri aslında eşyanın taşınması ile başlayan bir durum değildir. Nakliye işi öncelikle paketleme işlemlerinden başlar. Eğer ki paketleme işlemleri hakkı ile yapılmışsa geri kalan işin tamamlanması daha da kolay bir hal alır. Çünkü paketleme işlemleri ne kadar iyi yapılırsa eşyanın zarar görme ihtimali de o derece de azalmış demektir. Paketleme işlemleri esnasında ise pıt pıt ya da köpük gibi ürünlerin kullanılması gerekir ki eşyalar sağlamalınsın. Sonrasında eşyanın araçlara taşınma işlemi gelmektedir. Nakliye edilecek eşya araçlara yerleştirildikten sonra sabitleme işlemleri de yapılmalıdır ki eşyanın taşınması esnasında kötü bir durum ile karşılamasın. Emek nakliyat olarak çelik kasalı kapalı araç filosuna sahip olmamız bu tür problemlerin yaşanmasını önlemektedir.

 

Emek nakliyat olarak müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız ile yıllardır müşterilerimizin güvenini kazanmayı sürdürmekteyiz ve müşterilerimizin artarak devam eden bu güveni de bizlerin gücüne güç katmaya devam etmektedir. Gelin sizler de her tür nakliye işleriniz için bizler ile iletişime geçin detaylı bilgi edinin. Piyasada bu sektörde bulabileceğiniz en uygun fiyat listesini bizde bulacağınızdan eminiz. Güler yüzlü ve kaliteli hizmet anlayışımız ile yıllardır bitmeyen bir hizmet aşkı ile çalışmalarına devam eden ekibimiz ihtiyaç duyduğunuz her an sizlerin yanında olacaktır.  Bizler emek nakliyat olarak eşyalarınıza en az sizler kadar dikkatli davranmaktayız.

Keçiören Nakliyat, Keçiören Evden Eve Nakliyat, Keçiören Asansörlü Nakliyat, Keçiören Nakliye