0312 381 08 08 - 0312 360 33 30
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41

HER TÜRLÜ NAKLİYE HİZMETİ

 

Oldukça önemli işlemlerden bir tanesi olan nakliye hizmeti birçok farklı firma tarafından yapılmaktadır. Özellikle gerekli belgelere sahip olmayan kişiler tarafından yapılan bu tarz taşımacılık işlemlerinde risk oranı çok fazladır. Her ne kadar çok düşük ücretli bir hizmet sunmakta olsalar da telafisi imkânsız zararların yol açabilecekleri asla unutulmamalıdır. Uzun yıllardır nakliye ve taşımacılık hizmeti sunan firmamızın bu konuda hiçbir sıkıntısı bulunmamaktadır. Birçok farklı şekillerde hizmet sunan firmamızın geniş araç filosu da bulunmaktadır. Balgat nakliyat hizmetlerinde kusursuz bir hizmet isteyen kişilerin ilk tercihi olan firmamıza iletişim adreslerinden ulaşılması da mümkün olmaktadır. Taşınacak eşyanın durumuna göre bir fiyatlandırma sunulmakla birlikte araç seçimi de yine eşyaya göre yapılmaktadır.

 

İletişim kurulması sırasında gerekli ve yeterli bilgilerin verilmesiyle en uygun gün ve saat ayarlanmaktadır. Böylece kişinin istediği günde taşınma işlemi gerçekleştirilmektedir. Olağanüstü bir durum olmaması durumunda işlem gerçekleştirilmesi, istenilen günde yapılmaktadır. Eşya taşınacak binanın çok yüksek katlı olması durumunda ise asansörlü nakliyat hizmeti kullanılabilir. Alanında tecrübeli kişiler tarafından kullanılan bu sistem sayesinde çok daha güvenli ve hızlı bir şekilde her türlü eşya taşıma işlemi gerçekleştirilmektedir. Balgat nakliyat firmaları içerisinde nadir olarak sunulan bu imkân ile de firmamızın ortaya koyduğu kaliteli hizmet anlayışı görülmektedir. Asansörlü sistemin bakımlarının periyodik olarak yaptırılmasından dolayı herhangi bir arıza ya da sıkıntı olması söz konusu değildir. Bununla birlikte işlem sırasında da kullanılma şekline özen gösterilmektedir. Uygun olmayan eşyalar ya da ağırlığı geçen eşya taşıması kesinlikle yapılmamaktadır.

 

Eşya taşınması dışında yapılacak paketleme işlemleri de zarar görmemesi durumuna doğrudan etki etmektedir. Uygun olmayan şekilde paketlenen ya da dizilen eşyaların en küçük bir sarsıntı da hasar alacağı unutulmamalıdır. Bundan dolayı Balgat nakliyat işlemlerinde her türlü eşyanızın uzman ekiplerimiz tarafından paketlenmesi tavsiye edilmektedir. Gerek kolileme işlemlerinde gerekse ambalajlama işlemlerinde firmamız tarafından tedarik edilen malzemelerin kullanılması da son derece önemlidir.  Herhangi bir şekilde rahatsızlık duyulması ya da tedirgin olunması halinde ise farklı şekillerde olabilecek sigortalama işlemleri ile eşyalarınızı güvence altına alabilirsiniz. Firmamız ile çalışmakta olan sigorta şirketleri bu açıdan yardımcı olabilmektedir.

Keçiören Nakliyat, Keçiören Evden Eve Nakliyat, Keçiören Asansörlü Nakliyat, Keçiören Nakliye