0312 381 08 08 - 0312 360 33 30
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41

NAKLİYE HİZMETLERİNDE ÖNEMLİ HUSUSLAR

 

Birçok farklı şekillerde hizmet veren nakliyat firmalarında genel anlamda bir standart bulunmamaktadır. Bundan dolayı da alınması beklenen kalitenin çoğu zaman uzağında kalınmaktadır. Bu durumdan dolayı yaşanan nakliye işlemleri de tedirginlik ve stres yüksek seviyede olmaktadır. Bu durumda kişiyi hem fiziksel açıdan hem de psikolojik açıdan bir hayli yormaktadır. Evden eve nakliyat hizmetleri başta olmak üzere her türlü taşımacılık işleminde sunduğu kaliteli hizmet anlayışına sahip olan firmamız Dikmen nakliyat alanının en iyisi konumundadır. Bundan dolayı her türlü gerekli belgelere sahip bir şekilde hizmet verilmektedir.

 

Firmamız ile iletişime geçilen ilk dakikadan itibaren çalışma şeklimiz ve koşullarımız hakkında bilgi verilmektedir. Eşya listesi, çalışma prensibi, araç seçimi, eşya paketlenmesi, yükleme işlemleri, boşaltma şekilleri dışında montaj ve demontaj da yapılabilmektedir.  Dikmen nakliyat firmamızın çalışma şeklinde kusursuza yakın bir performans amaçlanmaktadır. Bundan dolayı her türlü işleme azami dikkat gösterilmelidir. Öncelikle yapılması gereken ilk husus eşyalardır. Eşyaların az olması halinde küçük ya da orta araç yeterli olmaktadır. Genellikle büro ya da ofis gibi yerlerin taşınması da bu araçlarımız tercih edilmektedir. Ancak evden eve nakliyat için çok daha büyük bir araç seçilmektedir.

 

Araca taşınacak malların sahip oldukları özellikler de paketlenme evresinde önemli olmaktadır. Alanında son derece yeterli seviyeye sahip kişiler barındıran firmamızın kullandığı malzemelerde son derece kalitelidir. Bundan dolayı da paketleme işlemlerinin tamamında firmamızın malzemeleri kullanılmaktadır. kolileme işlemlerinde iki farklı koli boyutu yer almaktadır. Çok daha ağır ve sert eşyalar küçük koliye koyulmaktadır. Hafif ancak geniş eşyaların büyük kolilerde olması sarsıntıda kırılmasına da engel olacaktır. Ayrıca farklı uzmanlık alanlarına sahip olan çalışanlarımızın sökme, takma işlemlerinde bulunması da mümkündür. Televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makine, avize gibi değerli eşyaların çıkarılıp takılması yapılmaktadır. Kırılma riski bulunan sehpa, masa, sandalye gibi ürünlerin ise ambalajlanması da önemlidir. Taşıma işlemi sırasında en küçük bir çiziğin dahi olması böylelikle engellenmektedir. Araç ile taşınmasında da son derece dikkatli olunmalıdır. Eşyanın uzak bir yere götürülmesi durumunda çok daha iyi bir şekilde araç içinde sabitlenmesi yapılmaktadır. Böylece sarsıntı yaşama ihtimali en aza indirilmektedir. Dikmen nakliyat firmamız ile iletişime geçilmesi halinde fiyat konusunda da bilgi verilmektedir.

Keçiören Nakliyat, Keçiören Evden Eve Nakliyat, Keçiören Asansörlü Nakliyat, Keçiören Nakliye