0312 381 08 08 - 0312 360 33 30
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41

AYRANCI NAKLİYAT

 

Taşıma işlemlerinde Ayrancı nakliyat olarak her zaman kalite ve hizmeti ön plana çıkarmayı amaçlamaktayız. Bu kapsamda taşıma yapmadan önce bazı ayrıntılı çalışmalar yaparak işimizi en az sorunla ve müşterilerimizi memnuniyet içinde bırakma gayreti içerisinde bulunmaktayız. Öncelikle taşıma işlemi için bizlere başvuran müşterilerimizin evlerine deneyimli ve tecrübeli eleman göndererek taşınacak olan eşyaların ve ürünlerin durumları kontrol edilerek, nasıl bir araç ile taşınacağı ve taşıma sırasında hangi önlemlerin alınacağı incelenmektedir.

 

Taşıma işlemi için müşteriden talep edilecek olan ücreti de bu kontrol işlemlerinden sonra netleştirmekteyiz. Uzman personellerimiz sayesinden alınan bilgiler ile taşıma işlemi için kullanılacak araç ayarlanmaktadır. Alınan bilgiler sayesinde bölgeye gidecek taşıma ekibimizin nasıl bir yük ile karşılaşacağı, nasıl bir güvenlik önlemi alacağı, nasıl bir paketleme yapacağı gibi bilgiler elde edilmektedir. Ayrancı nakliyat profesyonel bir taşıma sistemidir. Özünde eşyaların zarar görmeden bulundukları konumda sökümleri ve ambalajlama yapılarak başka bir eve nakliyesi ile tekrar montajları yapılarak kullanıma hazır hale getirilmesi işlemi yapılır. Uzman ve bu alanda eğitimli kadromuz ile hizmet veren bir firmanın sistemli organizasyonuyla mümkün hale gelmiş ve eşya sahibine herhangi bir zorluk bırakmadan taşıma işleminin gerçekleşmesi sağlanmıştır.

 

Taşıma konusunu ciddi şekilde kolaylaştırsa da, işinin gerçekten ehli olan kaliteli ve güvenilir bir firma olan Ayrancı nakliyat firmamızın işi oldukça zordur. Uzman kadromuz, kapalı kasalı şehirlerarası nakliyat araçları ve kaliteli hizmet içeren kurumsal yapısı ile güven veren bir firmadır. Taşımacılık sektöründe uzun süredir hizmet veren firmamız gelişmiş alt yapısı ve işinin uzman personeli ile tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir. Hizmetlerimiz müşteri odaklı olup kesinlikle fazla bir fiyata nakliyat hizmeti vermemektedir.

 

Keçiören Nakliyat, Keçiören Evden Eve Nakliyat, Keçiören Asansörlü Nakliyat, Keçiören Nakliye