0312 381 08 08 - 0312 360 33 30
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41

ÇANKAYA NAKLİYAT

 

Geniş alt yapımız ve deneyimli uzman personelimiz ile siz taşınmak isteyen müşterilerimize kaliteli ve hasarsız nakliyat hizmeti sunmaktayız. Bütün vatandaşlarımızın taşımacılık hizmetinden faydalanmalarını amaçlamaktayız ve makul fiyata kaliteli taşıma hizmeti vererek bu günlere gelmiş bulunmaktayız. Biz sizin için çalışıp size hizmet vermekteyiz. Çankaya nakliyat taşıma işlemini şu şekilde yapmaktadır. Size bir personel göndererek gerekli tespitleri yaptıktan sonra sizlere hizmetimiz hakkında bilgi verip karşılıklı konuşarak evden eve nakliyat fiyatını belirliyoruz. Belirlenen gün için rezervasyonlarımızı yaparak ve gerekli araç gereçlerimizi tedarik ediyoruz. Mobilya montaj işlemlerinizi yapacak mobilya ustalarımızı belirliyoruz. Firmamızın aracını adresine getirerek evden eve nakliyat işinize başlıyoruz. Eşyanızı aracımıza güzel bir biçimde yerleştirip ambalajlı bir şekilde sardıktan sonra gidecek adrese teslim edip odalara taksimat yapıyoruz.

 

Taşımacılık hava, deniz ya da kara yolu ile taşınacak nesne ya da kişilerin bir yerden başka bir yere nakledilmesidir. Biz Çankaya nakliyat olarak ev taşımacılığı yapıyoruz. Ev taşımacılığı günümüzü dile ile evden eve nakliyat olarak ifade edilmektedir. Evden eve nakliyat, bir aile ya da kurumun ev eşyalarını ambalajlı ve marangozlu olarak bir adresten başka bir istikamete taşınmasını yapmaktayız. Nakliyat firmamız geniş araç filosu, full takım ekipmanları ve profesyonel ekibi ile sizlere gerek şehir içi gerekse şehirlerarası taşımacılıkta kaliteli hizmet sunmaktadır.

 

Şehirlerarası ve şehir içi taşımacılık yapan firmamız sizlerin Çankaya nakliyat sizin güvenilir nakliye firmanızdır. Taşıma öncesinde, taşıma esnasında maksimum kolaylık ve hızı elde edebilmek amacı ile uzman kişiler ile evinize gelerek eşyalarınız, dolaplarınız ve kırılabilecek eşyalarınızı dikkatle kaplamaktayız. Talebinize göre her türlü kolaylığı sağlamaktayız. Taşınmak için bizi seçebilirsiniz.

Keçiören Nakliyat, Keçiören Evden Eve Nakliyat, Keçiören Asansörlü Nakliyat, Keçiören Nakliye