0312 381 08 08 - 0312 360 33 30
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41

NAKLİYE HİZMETLERİMİZ

 

Taşımacılık hizmetlerinde oldukça önemli hizmetlere imza atan firmamız Ankara’nın önemli ilçelerinden birisi olan Gölbaşı nakliyat civarında da hizmet sunmaktadır. Son derece profesyonel kişiler tarafından yapılan işlemlerde müşteri memnuniyet oranı da oldukça yüksektir. Başta evden eve nakliyat olmak üzere bütün taşıma işlemlerini yapma konusunda gerekli belgelere sahip olan firmamızın sağladığı olanaklar da bir hayli üst kalitededir. Bu yüzden küçük firmalar ile yapılan karşılaştırılmalarda ortaya çok büyük farklılıklar çıkmaktadır.  Öncelikle bilinmelidir ki çok makul fiyatlarda teklifler sunmasından dolayı seçilen nakliye firmaları oldukça düşük bir hizmet seviyesine sahiptir. Gerek eşyaların paketlenmesi gerekse taşınması durumunda ortaya çok büyük zararlar çıkmaktadır. Battaniye, çarşaf gibi ürünlerin kullanılması da bunu göstermektedir.

 

Firmamızın tercih edilmesi halinde oldukça kaliteli ve kusursuz bir hizmet alınacağı şimdiden bilinmelidir. İstenilen gün ve saatte gelen ekiplerimiz tarafından her türlü eşyanız öncelikle tespit edilmektedir. Daha sonrasında eşyaların dizilmesi yapılmaktadır. Kırılma riskine sahip olan eşyaların paketlenmesinde yumuşak malzemeler kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra diğer ürünlerde ambalajlanmaktadır. Tahta ya da seramik sehpa, masa, sandalye gibi ürünlerde sarılmaktadır. Taşınma işleminde en ufak bir çizik olmaması için bütün eşyalar elden geçirilmektedir. Kaliteli ambalaj malzemelerinin kullanılması ile açılması ya da hasar alması da çok küçük bir ihtimaldir. Gölbaşı nakliyat çalışanlarımız tarafından taşınma işleminde de özen gösterilmektedir. Çok daha pratik ve hızlı olmasından dolayı yüksek katlı yerler için asansörlü nakliyat hizmetimizde bulunmaktadır. Son derece güvenli olan bu taşımacılık önemli bir kolaylığı da beraberinde getirmektedir.

 

Eşyaların kolilemesinde ise yine teknik detaylara dikkat edilerek işlemler yapılmaktadır. Benzer ağırlıklara sahip olmasının dışında küçük kolilere konulan eşyalarda yer bırakılmaması önemlidir. Ağzına kadar kitap ya da benzeri şey konulmaktadır. Böylelikle herhangi bir sarsıntı sırasında devrilerek hasar almasının önüne geçilmektedir. Gölbaşı nakliyat firmamız ile yapılan her türlü taşıma işleminde eşyaların sigortalanması da mümkün olmaktadır. Farklı şekillere göre yapılan bu sigorta işlemleri için sigorta firması ile görüşülmektedir. Herhangi bir şekilde verilecek zararlarında kısa süre içinde tanzim edileceği bilinmelidir.

Keçiören Nakliyat, Keçiören Evden Eve Nakliyat, Keçiören Asansörlü Nakliyat, Keçiören Nakliye