0312 381 08 08 - 0312 360 33 30
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41

BİLKENT NAKLİYAT

 

Nakliye sektörü içinde hizmet veren yerler aynı sektör içinde bulunmalarına rağmen farklı alanlarda hizmet vermektedirler. Bu sektörde bulunan hizmetlerin nakliye çatısı altında birbirinden bağımsız kollara ayrılabilmesi sebebi ile bu sektörde yer alan bir firmanın farklı bir iş koluyla ilgili hizmet vermesi beklenemez.  Karayolu taşımacılığı, başlangıç ve varış noktaları arasında aktarmasız taşıma yapan Bilkent nakliyat size güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Firmamız bünyesinde bulundurduğu büyük tırlar yardımı ile büyük üreticilerin mallarının yurt çapında veya yurt dışına dağıtımı veya hammaddelerin taşınması konusunda hizmet vermektedir.

 

Evden eve nakliyatta zannedildiğinden çok daha fazla detay bulunmakta ve bu detaylara dikkat edilmediği zaman çok fazla baş ağrısına neden olmaktadır. Taşınma işi ile ilgili ne kadar çok ilgilenir ise o kadar çok detay öğrenilecektir. Ve bu detaylara göre paketleme malzemesi, nakliyat elemanı ve nakliyat aracı tedarik edilecektir. Şuan evden eve nakliyat piyasası birkaç basit bilgi ile hemen fiyatlama yapmaktadır. Bu bilgiler evin oda sayısı, nereden, kaçıncı kat, nereye, kaçıncı kata ve ne zaman taşınacağını öğrendikten sonra Batıkent nakliyat bir fiyatlama yapmaktadır.  En iyi hizmet için aradığınız kaliteli hizmeti, güveni ve en ekonomik fiyatları buradan bulabilirsiniz.

 

Başarılı nakliye hizmetleriyle memnuniyetinizde kalıcı bir itimat oluşturacaktır. Çok sayıda eğitimli personel kadrosu itina ile güvenlik tedbirleri alarak nakliye hizmetinizi gerçekleştirmektedir. Eşyalarınız hiçbir zarara uğramadan Batıkent nakliyat ile taşınmaktadır. Dilediğiniz her yere nakliye hizmetiyle eşyalarınızın taşınması sorunlarını ortadan kolaylıkla kalkacaktır. Yalnızca bir telefonunuz ile tüm nakliye hizmetleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz firmamızı da ziyaret ederek nakliye anlaşması imzalayabilirsiniz. Nakliye işlemlerinizde uygun fiyatları da bulabileceğiniz hizmetlerimiz de ilk olarak yapılan keşfin ardından taşınacak malzeme ve niteliklerine göre araç gereç temini yapılmaktadır.

Keçiören Nakliyat, Keçiören Evden Eve Nakliyat, Keçiören Asansörlü Nakliyat, Keçiören Nakliye