0312 381 08 08 - 0312 360 33 30
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41

ERYAMAN NAKLİYAT

 

Nakliyat sektöründe uzun zamandır tecrübe kazanmış olan firmamız bu tecrübesiniz sizler ile paylaşmaya ve eşyalarınızı güven içinde taşımaya devam etmektedir. nakliyat işinde oldukça hassas ve özenli davranılmalıdır ki nakliyesi gerçekleşen ürünlere kesinlikle herhangi bir zarar gelmesin. bunun için de nakliye işlerinizi gerçekleştirirken alanında uzman ve tecrübeli bir ekip ile çalışmanızda yarar var. Bizler Eryaman nakliyat olarak alanında uzman ve işini de severek yapan oldukça kaliteli bir kadro ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Nakliyat işi sadece bir iş değil aynı zamanda bir güven meselesidir. Bu güven de firmaların daha önceki yaptığı işlerden dolayı aldığı olumlu olumsuz geri dönüşler ile sağlanır. Eryaman nakliyat olarak bu zamana dek çalıştığımız hiçbir müşteriden olumsuz tepki almamış olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

 

Nakliye işlemlerine başlanılmadan önce dikkat edilmesi gereken en hassas nokta nakliyesi yapılacak olan eşyanın kesinlikle dikkat ve özen çerçevesinde paketlenmiş olmasıdır. Bunun için de özellikle hava kabarcıklı pıt pıt ürünlerden ve köpüklerden yardım alınması ve gerekli yerlerde bu tür ürünlerin kullanılması gerekmektedir. Paketleme işleminin tamamen bitiğinden emin olunduktan sonra ise eşyanın araçlara taşınması gelmektedir. Bu noktada da dikkat ve özenin bir kat daha artması gerekmektedir ki eşyalar taşıma esnasında herhangi bir zarar maruz kalmasın. Taşınan eşyanın araçlara düzenlice yerleştirilmesinden sonra ise yerleştirilen eşyanın sabitlendiğinden emin olunması gerekmektedir. Tüm bu işlemler gerçekleştikten sonra ise eşyanın nakliyesi güven içinde sorunsuzca gerçekleştirilecektir. Tüm bu işlemler kesinlikle profesyoneller tarafından yapılmalıdır ki eşyalarınızda oluşacak olan hasar sıfır noktasına kadar indirilebilsin. Eryaman nakliyat işini şansa bırakmayanların her daim yanında durmaktadır.

 

Eryaman nakliyat firması olarak piyasada bulunan diğer firmalara oran ile tüm bu kaliteli hizmeti en uygun fiyatlar ile yapmaktadır. Fiyat listesi hakkında bilgi almak isterseniz ya da nakliyat işlemlerinize dair herhangi bir konuda danışmak isterseniz bizleri dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Ekibimiz sizlere yardımcı olmak adına elinden geleni yapacaktır. İster ev isterseniz de ofis eşyalarınızın taşınması konusunda bizler ile iletişime geçmeden karar vermeyin.

Keçiören Nakliyat, Keçiören Evden Eve Nakliyat, Keçiören Asansörlü Nakliyat, Keçiören Nakliye