0312 381 08 08 - 0312 360 33 30
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41

ETLİK NAKLİYAT

 

Etlik nakliyat ile eşyalarınızı evden eve güven içinde, sorunsuz bir şekilde taşıyabilirsiniz. Taşınma telaşı içinde bir de eşyaların taşınmasını düşünmeyin ve işin ustası her şeyi haletsin. Alanında uzman ekip tarafından eşyalarınızın güven içinde taşınmasının rahatlığını yaşayın. Hızlı ve güvenli bir şekilde yorulmadan ve eşyaların en güvenli şekilde taşınmasını sağlamak için doğru adrestesiniz. Taşınma için tüm detaylar düşünülmüş ve müşteri memnuniyeti esas ilke haline getirmiştir firmamız.

 

Uzman ekip ve kaliteli bir hizmet anlayışı ile etlik nakliyat her daim hizmetinize hazırdır. Nakliyat hizmeti kapsamında ilk olarak eşyalar taşınmadan önce uzman bir ekip ile planlama yapılır ve eşyaların taşınma süresi hesap edilir. Eşyalar taşınırken ilk olarak önem sırasına göre özenle taşınır. Eşyaların taşınması için en uygun taşıma planı yapılarak güvenli bir nakliyat için en uygun plan yapılır. Eksiksiz yapılan plan sayesinde enden eve zamanında ve eksiksiz bir şekilde taşınma işlemi yapılır. Ayrıntılı bir plan yapıldığından dolayı eşyaların özenle ve çizilmeden güvenli bir şekilde taşıma işlemi yapılır. Yapılan plan sayesinde öncelikle eşyalar güvenli ve özenli bir şekilde paketlenir. Tüm eşyalar çizilmeyecek şekilde özen ile sarılır. Paketlenen eşyalar önem derecelerine göre gruplandırılarak taşıma işlemine başlanır. Eşyalar özenle sökülür çizilmeyecek şekilde sarılır. Taşınılan yerde sizin isteklerinize göre istediğiniz yerlere eşyalar taşınır, monte edilir ve özenle yerleştirilir. Eşyaların montajı uzman ekip tarafından eşyalarınıza zarar vermeden özenle yapılır. Eşyaların taşınması esnasında en kestirme ve en güvenli güzergah seçeneği çıkarılır ve eşyalar özenle oluşturulan rota üzerinden taşınır. Tüm detaylar düşünülerek özenle yapılan taşıma işleminin ardından gerekli son kontroller yapıldıktan sonra ev sahibine eşyalar teslim edilir.

 

Etlik nakliyat ile taşıma sigortası yapılarak olabilecek tüm tehlikelere karşın Grekli önlem alınmış olur. Eşyaların başına gelebilecek herhangi bir problemde eşyaların zararı karşılanmış olur ve ev sahibi hiçbir şekilde mağdur edilmemiş olunur. Yüzde yüz müşteri memnuniyetini temel ilke haline getirmiş olan firmamız uzman ekip ile birlikte kaliteli bir hizmet için her zaman hazırdır.

Keçiören Nakliyat, Keçiören Evden Eve Nakliyat, Keçiören Asansörlü Nakliyat, Keçiören Nakliye