0312 381 08 08 - 0312 360 33 30
0537 955 47 42 - 0537 379 41 41

EVDEN EVE NAKLİYAT

 

Tayininiz mi çıktı, çok mu sıkıldınız, tebdili mekânda ferahlık vardır evi değiştirelim belki havamız değişir mi diyorsunuz. Ya da yıllardır hayalini kurduğunuz pembe panjurlu evi mi buldunuz? Evlenmiş mutlu yuvanızda huzuru soluklamak istiyor da olabilirsiniz. Her şey iyi hoş güzel de kim toplayacak bu kadar eşyayı? Yeni eve kim yerleştirecek? Dolaplar sökülüp takılacak, beyaz eşyalar yeniden kurulacak. Bunca şeyi kafanıza takıp kendinizi üzmenize gerek yok. Yapacağınız iş çok basit. Hemen evden eve nakliyat konusunda yıllarını vermiş olan firmamızın iletişim numaralarından bizimle irtibata geçin ve gerisini bize bırakın.

 

Evden eve nakliyat deyince kime sorsanız bizi göstereceklerinden eminiz. Özgüvenimizin sebebi senelerdir hizmet verdiğimiz müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşlerdir. İşimiz aslında kolay değil bunun farkında olduğumuz için titizlikle çalışıyoruz. Taşındıktan sonra dolaplarının kırıldığını söyleyen, nakliyat firması yüzünden bozulan beyaz eşyalarına üzülen çok kimse görmüş olabilirsiniz. Bizi çalışma prensibimiz ise bu şikâyetlerinizi yok seviyesine getirmek. Öncelikle siz taşınmaya karar verince bizi aradığınızda evinize keşif amaçlı bir ekip gönderiyoruz. Eşyalarınızın ağırlık ve hacimlerine göre bir tasnif yaparız. Bu doğrultuda nakliye aracını belirleriz. Taşınma günü geldiğinde tam saatinde adresinizde olur ve çalışmaya başlarız. Önceden hazırladığımız plana göre eşyalarınızın cinsine göre taşıma kapları, koliler, variller yardımıyla hiçbir eşyanızın zarar görmesine izin vermeyiz. Teknik cihazlarınızın, elektronik eşyalarınızın sökülüp takılması uzman arkadaşlarımız ve doğru ekipmanlar sayesinde sorunsuz bir şekilde halledilir. Yeni adresinizde talebiniz doğrultusunda evin yerleşimini gerçekleştirip size teslim ediyoruz.

 

Firmamızın güler yüzlü personeli ile taşınma stresinizi minimuma indirmeyi hedefliyoruz. Evden eve nakliyat firmaları arasındaki farkımızı bir de bu açıdan değerlendirebilirsiniz. Zira iletişim hataları yüzünden pek çok firmanın müşteri kaybettiği aşikâr. Bu nedenle ekip arkadaşlarımız iletişim konusunda azami dikkat gösteriyor. Ödeme konusunda ise ister nakit ister kredi kartıyla ücretinizi alabiliriz. Bu noktadan sonra size düşen sadece şahsi eşyalarınızı toplayıp kendinize bir kahve almak ve yeni mekânınızın keyfini sürmek oluyor.  

Etiketler

Ankara Nakliyat
Keçiören Nakliyat
Keçiören Evden Eve Nakliyat
Şehirler Arası Nakliyat
Şehir İçi Nakliyat
Evden Eve Nakliyat

Keçiören Nakliyat, Keçiören Evden Eve Nakliyat, Keçiören Asansörlü Nakliyat, Keçiören Nakliye